Vücut Yapımızı Güzelleştiren Etek Modelleri Nelerdir?

etek modelleri, vücut yapısına göre etek modellere, farklı vücut yapıları için etekler

Etekler, kadınların fiziğine belki de en çok yakışan ve çekicilik katan kıyafetlerdendir. Gerek klasik gerekse de spor tarzlarda, her yere uygun ve her türde fiziğe yakışabilecek sayısız olan etek modelleri bulunuyor. Bu konuda model çeşitliliğini kabul etmek gerekmektedir. Ancak asıl püf noktası, her bayanın kendi ölçüleri ve beden yapısıyla uyumlu olan etek modellerini bilmesi ve bedenine yakıştırmasıdır. Öncelikle kalçayı güzel gösteren etek modelleri arasında neler var bu modelleri biliniz.

Kalem Etek Modelleri: Kıvrımlı hatlara sahip olduğunuz bir vücudunuz varsa eğer yani kalça bölgeniz yuvarlak hatlı ve ya bel bölgeniz inceyse kalem etek modelleri size çok yakışan bir modeldir. Vücudu saran, bel kısmına tam oturan ve ya diz altı boyuna kadar ilerleyen kalem etek modelleri basen kısmınızı çok az geniş ve belinizi daha ince göstererek kıvrımlı vücut hatlarınızın vurgulanmasına yardımcı olur. Üstelik kalem etek modellerini pek çok konsept doğrultusunda tercih edilebilir. Kombin yapmanız da son derece kolay olacağından dolayı doğru bir seçim olur.etek modelleri, vücut yapısına göre etek modellere, farklı vücut yapıları için etekler

Mini Etek Modelleri: Boy ile özellikle de bacak boyu kısa olan bir yapınız varsa eğer size en uygun olacak etek modeli, diz üstü boyda kalan mini etek modellerdir. Bu etek modelleriyle boyunuzu daha uzun gösterir. Kış aylarında da opak çoraplar ile beraber kombin edebileceğiniz mini etek modelleriyle, uzun bacak boyu illüzyonu oluşturulabilir.

Yüksek Bel Etek Modelleri: Kalçayı güzel gösteren etek modelleri arasında belki de en dikkat çeken model yüksek bel eteklerdendir. Yüksek bel etek modelleri, adından da anlaşılacağı üzere bel kısmına oturan ve tamamen beli saran etek modeli olarak tanımlanıyor. Bu etek modelini tercih etmeniz sayesinde çok daha uzun boylu ve ince yapılı görünebilirsiniz. Orantılı gözüken bir vücutta da kalça bölgesi son derece düzgün ve etkileyici görünmesini sağlar.

Pileli Etek Modelleri: Yüksek beli olan ve özellikle de yaz ayları için tasarlanmış olan ipekli, şifon, yumuşacık ile rengarenk kumaşlarla dikilmiş, maksi ya da mini boylarda çeşitlendirilmiş olan pileli etek modelleri son derece kullanışlı formdadırlar. Özellikle de düz ve dar kalçalı kadınların vücut hatlarının biçimli ve dolgun gözükmesini sağlar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*