TESETTÜR HAMİLE KIYAFETLERİNİN DİĞER HAMİLE KIYAFETLERİNDEN FARKI NEDİR?

tesettür hamile kıyafeti, hamileler için tesettür kıyafet, tesettürlü hamile kadın kıyafeti

Renkli ve daha dar kesimlere sahip olan açık giyimli bayanların hamile iken tercih etmiş oldukları kıyafetlere karşılık kapalı giyimli bayanların giyim tercihlerinin tesettür hamile kıyafetleri olduğunu görebilmemiz mümkün olmaktadır. Bu kıyafetler bayanların hamilelik dönemi boyunca giydikleri kıyafetlerle daha rahat etmelerini sağlamaktadır.tesettür hamile kıyafeti, hamileler için tesettür kıyafet, tesettürlü hamile kadın kıyafeti

Açık bayanlar renkli kıyafetlerle çocuklarını beklerken çocuk gibi giyinmelerine rağmen kapalı hanımların tercihleri daha çok kendilerini daha rahat ettirecek olan kapalı kıyafetler kullandıkları görülmektedir. Bunun dışında bayanların kullanmış oldukları tesettür hamile kıyafetleri daha düz renklerden oluştuğu gibi hamilelikle birlikte büyüyen karnın daha küçükmüş gibi görünmesini sağlamaktadır. Bunun da ötesinde kapalı bayanlar daha çok karınlarını gizleme çabasında iken kıyafetlerine de bu çabanın yansıdığını görebilmemiz mümkün olmaktadır. Hamile bayanların kullanmış olduğu kıyafetlerin açık bayanlarda beli saran şekilde olduğunu görmemiz mümkün olduğu gibi kısa elbiseler kullandıklarını da görebilmekteyiz. Ancak kapalı bayanlar bunun için daha çok hem karınlarını geniş bir şekilde kapatan hem de hamilelikle birlikte biraz da olsa büyüyen kalçalarını kapatmak için uygun bolluğa sahip olduğunu görebilmekteyiz. Bunun yanı sıra bu kıyafetlerde elbiselerin tesettür hamile kıyafetleri söz konusu iken ayak bileğine kadar indiğini görebilmekteyiz. Diz altına ya da üstüne kadar olan modellerde ise altına etek ya da bol pantolonlar giyilerek kullanıldığı görülmektedir. Bu d her zaman kapalı giyimden yana olan bayanlar için hamile oldukları dönemde de rahat bir biçimde kapanmalarına olanak sağlayan kıyafetler anlamına gelmektedir. Üstelik kumaş kalitesi de yüksek olduğundan dolayı daha sonraki haileliklerinizde de rahat bir biçimde saklayıp kullanabileceğiniz kıyafetler oldukları görülmektedir.

Her ne kadar her iki grupta yer alan bayanların çocuk beklentileri aynı olsa bile bu beklentinin yaşanma tarzının farklı olduğunu görebilmekteyiz. Bunun temel nedeni de özellikle tesettür hamile kıyafetleri seçeneklerinin açık giyimli bayanların kullandıkları ve onlar için özel tasarlanıp üretilmiş olan kıyafet modellerine nazaran daha sade ve usturuplu modeller olmalarından kaynaklanmaktadır. Doğal olarak bu durum farklı model yapılarına sahip olmalarına da yansımış bulunmaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*