Samgung Hayranlarına özel  OMEN by HP

OMEN by HP, FULL HD ekran kalitesi, HP Audio Boost

OMEN Hp’nin yeni markası olmaya aday . Hp oyun severleri bir marka altında toplamak için çabalamaya başlamış gözüküyor .Bilgisayar başında bütün gününü oyun oynayarak geçiren teknoloji severlere müjde . Samsung bu sefer de  OMEN by HP ile sizleri büyülüyor . Oyun sektöründe güç ve performansıyla yeni bir çağ başlatacak . Oyunlarınızı en yüksek kalite de sunmakla kalmıyor her bütceye uygun dört farklı modeli sizlere sunuyor .

OMEN by HP, FULL HD ekran kalitesi, HP Audio Boost OMEN by HP, FULL HD ekran kalitesi, HP Audio BoostBunlarlada kalmıyor FULL HD ekran kalitesiyle birlikte 4 k IPS ekranı ile oyunlarınızı büyüleyici hale getiriyor . HP Audio Boost‘un özenilerek hazırlamış  olduğu çift haparlörü sayesin de görüntünün yanında ses ile de oyunlara gerçeklik katıyor . OMEN by HP tamamen oyunlarınızı istediğiniz performansta yüksek kaliteli bir oyun deneyimi yaşamanız için tasarlanmıştır . OMEN by HP en güncel kaliteli oyunların gereksinimlerini yerine getirecek ve oyun severlerin en çok istedikleri özellikleri kullanıcalarına sunacaktır . Kırmızı rengin süslediği arkadan aydınlatmalı klavyesi ile şık bir görünüm sunuyor . Isınmaya önlemek amaçlı çift fan bulunmaktadır .

Bu performansta bile ısınmayı önleyebiliyor . Isınmanın yanında bu performansa göre pil ömrüde gayet memnun bırakıyor . 10 saate kadar bitmeyen pil ömrü ile oyun severlerin ihtiyacını karşılıyor . Sanal gerçeklik gibi uygulamalara göre hazıralanan OMEN by HP   NVIDIA GeForce GTX 1080 ekran kartı ile oyun severlere muazzam bir görüntü sağlıyor . OMEN by HP   oyun severlerin kendi zevklerine göre performans seviyesine karşılık gösteren HP LED gibi özellikler yer alıyor .Her bilgisayar da olduğu gibi bu bilgisayarda da belirli bir ek ücret ile performansı daha da güçlendirebilirsiniz . Fiyatlandırması ise 4000 tl ile 6000 tl arasında fark göstermektedir.Bu mükemmel OMEN by HP bilgisayarı kaçırırsanız çok üzüleceksiniz . Özellikle oyun severler için yeni  bir marka doğuyor .

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*