Saç ekimi fiyatları hakkında bilinmesi gerekenler neler?

saç ekim fiyatları, saç ekim fiyatları neden değişir, saç ekim fiyatları ne kadar

Günümüzde, lokal anestezi ile uygulanan ve oldukça fazla tercih edilmeye başlanan saç ekim hizmetleri, genel olarak erkek bireyler tarafından rağbet görmektedir. Elbette ki saç ekim hizmetleri için belirlenen bazı fiyatlar da bulunmaktadır. Sizler bu konuda, saç ekimi fiyatları hakkında bilinmesi gerekenler hakkında maddelere göz atarak biraz daha bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylelikle her hangi bir saç merkezine gittiğinizde, bu iş hakkında bilgi sahibi gibi görünüyor olarak, sizlere fazla fiyat çıkarılmasından kurtulabilirsiniz.saç ekim fiyatları, saç ekim fiyatları neden değişir, saç ekim fiyatları ne kadar

Nelere dikkat etmeliyim?

İlk olarak, en yaygın olarak kullanılan FUE tekniğinin mi kullanılacağını sorabilirsiniz. Böylelikle greft sayısının belirlenmesini ve kaç bin saç hücresine kadar ne kadar fiyat istediklerini sorabilirsiniz. Bilmeniz gerekir ki greft, bir hücreyi başka bir hücreye nakletme işlemidir. Yani, sağlam olan saç hücrelerinizi, saç ekilmesi istenen noktalara nakletme işlemi olarak tanımlanabilir.

Yani saç ekimi fiyatları hakkında bilinmesi gerekenler arasında, greft sayısı oldukça önemlidir. Aslında işlemin kaç saat sürdüğü değil de kaç greft uygulanacağı önemli bir yere sahiptir.

Kullanılacak losyon ve kremler

Elbette ki yine fiyatlar içerisinde, kullanılacak krem ve losyonlarda yer alacaktır. Sonuç olarak işlemlerden sonra, temizlik ve saçınıza uygunluk amacı ile uygulanan losyonlarda belirli bir fiyata tabi olacaktır. Bunların da fiyat dahilinde olup olmadığını sorarak, greft sayısı ve ek ücretler hakkında da bilgileri sorabilir, net bir fiyat çıkarmalarını söyleyebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*