Rüyada Tavşan Görmek

rüyada tavşan görmenin anlamı, rüyada tavşan görmek ne demek, rüyada tavşan gömenin anlamı nedir

Rüyada tavşan görmek başarıya işarettir. Bu başarı aslında ne düşündüğünüze bağlı olarak değişecektir. Yani eğer önemli bir sınava girme aşamasındaysanız bu sınavdan başarıyla ayrılacağınıza ya da ticaretle uğraşıyorsanız başarılı günlerin sizi beklediğine yorumlanır. Aynı zamanda kişinin kendi ayakları üzerinde duracağına ve maddi, manevi özgürlüğe sahip olacağı anlamına da çıkmaktadır.rüyada tavşan görmenin anlamı, rüyada tavşan görmek ne demek, rüyada tavşan gömenin anlamı nedir

Rüyada Beyaz Tavşan Görmek

Rüyada kişinin gördüğü tavşan eğer beyazsa genellikle geline işarettir. Bu rüyayı gören kişi erkekse kısa süre içinde hayatının aşkıyla evleneceğine kadınsa da kısa süre içinde evleneceğine işarettir. Bunun yanı sıra bu evlilikten çok kısa bir süre içinde oldukça tatlı bir evlatları olacağını ve bu bebeğin de teninin bembeyaz olacağına yorumlanır.

Rüyada Yavru Tavşan Görmek

Rüyada yavru tavşan görmek oldukça farklı bir şekilde yorumlanmaktadır. Kişinin kısa süre içinde kendisinin ve dünyanın iyi yönlerinin farkına varacağına ve bu sebeple hem kendisini hem çevresini oldukça olumlu şekilde değiştireceğine işarettir. Kişi dünyanın kötülüklerinden arınacak ve bu şekilde yaşamaya devam edecektir.

Bir diğer tabire göre de bu rüyanın anlamlarından bir tanesi kişinin kısa süre içinde çok mübarek denilecek bir insanla tanışacağına ve bu tanışma sonucunda da oldukça olumlu gelişmeler yaşanacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Tavşan Yakalamak

Rüyada tavşan yakalamak iki farklı şekilde yorumlanır. Kimi yorumlara göre rüyada tavşan yakalayan kişinin kısa süre içinde oldukça büyük bir anlaşmaya imza atacağına işarettir. Bu genelde ticaretle ilgilenen kişileri ilgilendiren kısımdır.

Bir diğer yoruma göre de kişinin masum bir kişiye rüyanın görüldüğü an itibariyle zarar verdiği ya da kötü davrandığına bu tür alışkanlıklarını kısa süre içinde bitirmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Tavşan Eti Yemek

Rüyada tavşan eti yemek ise oldukça kötü bir rüyadır. Kişinin kısa süre içinde kendisini kahredecek bir gelişme yaşayacağına işarettir bu sebeple de bir fakire sadaka vermesi gerekebilir. Bunun yanı sıra rüyada tavşan öldürmek de kişinin hayatında bazı sıkıntılar olduğunu ve bu sebeple de başıboş şekilde bir hayat yaşadığı için mutsuz olduğuna işarettir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*