Muhafazakâr Tesettür Abiye Fiyatları

tesettür abiye fiyatları, 2019 sezonu tesettür abiye fiyatları, tesettür abiye fiyatları ne kadar

Tesettür abiyelere olan ilgi kadar muhafazakâr tesettüre de ilgi vardır. Muhafazakâr tesettürde modeller daha geniş kesimli olup vücut hatları belli olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca işlemeleri ve katlamaları da daha mütevazı ölçüde olup fazla şaşalı değildir. Muhafazakâr tesettür abiyeleri alışveriş merkezlerinde kolayca arayıp bulabiliyoruz ancak internet sitelerinde tesettür abiye adı altında tüm modeller toparlanmış. Biz bunlardan bulabildiğimiz ve uygun olanları sırayla listeleyeceğiz.tesettür abiye fiyatları, 2019 sezonu tesettür abiye fiyatları, tesettür abiye fiyatları ne kadar

Hangi abiye daha uygun?

Muhafazakâr tesettür abiye fiyatları normal işlemeli farklı kesim taşlamalı abiyelere göre daha az uğraşı olacağından dolayı elbette epey uygun. Genellikle muhafazakâr tesettür abiye denince akla siyah ve siyaha yakın koyu renkler geliyor ve zaten genelde sade ve düz tesettür abiyelerin çoğunluğu da bu renklerde. Pınar şems imzalı düz baştan aşağı tek kesim ve genişlikte herhangi bir daraltması bulunmayan çoklu renk çeşidi sunan bir tesettür abiye 100 tl den başlamakta. Elbette kumaşın özelliği ve kalitesine göre bu fiyat daha da üstlere çıkabiliyor. Yine ünlü markalardan kayra imzalı tek renk ancak etek kısımlarında küçük katlamalı görünümde geniş kollu muhafazakâr sayılabilecek tesettür abiyenin fiyatı 50 tl den başlıyor.

Sadeliğin büyüsüne kapılmak isterseniz;

Çoğu muhafazakar bayan hazır modellere bakmak yerine bayan terzilerine giderek kendi seçtikleri kumaşla kendi istediği ölçülerde ve eklemek isteyeceği tasarımlarda tesettür abiye diktiriyor. Terzilerden diktirmek elbette fiyatları bir nebzede olsa aşağı çekiyor. Terziye diktireceğiniz son derece sadelikte muhafazakar tesettür abiye fiyatları 50 lira civarında olacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*