Mamakta Şehir İçi Nakliye Hizmeti Almak

evden eve nakliye, nakliye firması ile taşınma, nakliye firmasından hizmet alma

Nakliye safhasında ambalajlamalarda farklı paketleme sistemlerimiz bulunmaktadır. Bunlar;  battaniye ile paketleme ve pat pat naylon ile paketlemedir. Mamak şehir içi nakliyat sektörü diğer sektörler ile kıyasla daha fazla çaba ve özen gerektirmektedir. Çünkü senelerce çalışarak alın teriyle aldığınız eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu tahmin edebiliyoruz ve bu önemi yaptığımız işe de yansıtmaya çalışarak paranızın boşa gitmemesi için elimizden geleni yapmaya hazırız. Eşyalarınızı hiçbir deformasyona uğramasına olanak tanımadan sizlere teslim etmekteyiz.evden eve nakliye, nakliye firması ile taşınma, nakliye firmasından hizmet alma

Nakliye zamanı da buna uygun aparat veya diğer malzemeler ile evinize gelmekteyiz. Sizler fazla hiç bir şey yapmadan bizler paketleyip kırılabilecek eşyalarınızı da kırılmalarını önleyici kutulara koyup muhafazasını sağlamaktayız. Giysilerinizi de askılara takarak muntazam bir şekilde nakliye araçlarına taşımaktayız. Hatta firmamızın hane yerinin mekânı müsait olduğu takdirde ve işgücünden tasarruf etmek amacı ile dışarı kuracakları bir asansör sistemi eşyalarınızı çok daha kısa sürede yeni evinize aktarmayı sağlamada büyük avantaj sunacaktır. Size kalan ise bu rahatlığın keyfini sürmek düşmektedir. Ülkemizde nakliye sektörü veya taşımacılık ile ilgili bir ölçüt bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu deneyimlerini, uluslararası standartta hizmet sunduğu müşteri kitlesi ile beraber bir standarda buluşturmaktadır. Mamak şehirlerarası nakliyat konusunda işinde uzman kadromuz ile sizlere hizmet etmenin gurunu ve aynı zamanda mutluluğunu yaşamaktayız. Müşteri memnuniyetleri ise bizim için her zaman ön plandadır. Yoğun şehir yaşantısının getirdiği zorlukların yanı sıra bir de ofisinizin, büro, evinizin veya iş yerlerinizin taşınması size bir yükmüş gibi gelebilir tamda bu noktada firmamızla iletişime geçmelisiniz.

Asansörlü taşımanın size maliyette ne gibi kolaylığı olacağı konusunda düşünmüş olabilirsiniz. Kullanılacak asansörün kaç kata kadar çıkabileceği veya çalıştığınız firmanın kendi asansörü olup olmamasına sigortalı taşımanın gerçekleşip gerçekleşmemesi gibi birçok faktör ödeyeceğiniz fiyatı etkilemektedir. Dışardan kiralanmış asansör size kolaylıktan çok ek bir masraf çıkmasına sebep olabilir. Eşyaların boşaltma, yeni evinize kurulum aşaması bittikten sonra ise eşya sahibi eşyalarını tek tek kontrolü yapılmaktadır ve ödeme işlemini gerçekleştirilmektedir. Firmamızın gerçekleştireceği mamak asansörlü taşımacılık öncesinde eşyalarınız ücretsiz olarak hizmet sunan eksperlerimiz tarafından tespiti sağlanır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*