Kırşıklık Giderici Ürünler

kırışıklık karşıtı ürünler, cilt kırışıklığına karşı ürünler, cilt kırışıklığını giderme

Zaman ilerledikçe yüzümüzde belirginleşen çizgiler artmaktadır. Halk dilinde bu çizgilere kırışıklık denmektedir. Kimi bireyler bu kırışıklıkları umursamamakta, kimileri ise takıntı haline getirecek seviyede önemsemektedir. Bireylerdeki bu kırışıklıklar göz çevresinde alın bölgesinde daha fazla görülmektedir.

Bireylerin günümüzde fazlaca önemsediği konulardan birisi haline gelen kırışıklıklar için kullanılan çeşitli kırışıklık giderici ürünler vardır. Bu yazımızda, sizin için derlediğimiz piyasada var olan kırışıklık giderici ürünleri yazmak istedik.kırışıklık karşıtı ürünler, cilt kırışıklığına karşı ürünler, cilt kırışıklığını giderme

Piyasadaki ürünleri incelediğimizde şu ürünleri sıralayabiliriz:

Tripollar Stop Antiaging Kırışık Giderici Yüz Ütüsü-Beyaz Vücut ve Cilt Bakımı: Kırışıklıkları ve ince çizgileri önemli ölçüde azaltan bu ürün, Non-invaziz, rahatlatıcı cilt bakımı terapisi sunar. Ürünün piyasa fiyatı bin tl civarındadır.

Facial Fuel Anti-Wrinkle Cream:  Yaşlanma belirtilerine, kırışıklı görünümüne sıklığın kaybolmasına yardımcı olan bu ürün, kestane özü ve soya içeren formülüyle cildin güçlenmesine ve yoğunlaşarak daha sıkı görünmesine yardımcı olur. Ürün C ve E vitaminleri içererek turunç meyve özleriyle zenginleştirilmiştir. Ürünün piyasa fiyatı 100-200 tl arasında değişmektedir.

VICHY Liftac Tiv Supreme Creme: Derin kırışıklıkları ve sıklık kaybını düzeltmeye yardımcı olarak kırışıklık giderici ürünler arasında yer alan, yağsız cilt bakımı olan ürün, cildi anında pürüzsüzleştirerek ince çizgi ve kırışıklıkların kaybolmasına yardımcı olur. Ürünün piyasa fiyatı 100-150 tl arasında değişmektedir.

Perricone MD Cold Plasma Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi: Tüm cilt tiplerine uygun olan ürün, her yaşta kullanılabilecek bir yaşlanma karşıtı bir kremdir. Derinin yenilenmesini sağlayarak cildin beslenmesine ve sarkıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Ürünün piyasa fiyatı 600-100 tl arasında değişmektedir.

Lierac Liftissime Silky Reshaping Cream: Yeniden şekillendirici bakım kremidir. Anti aging etkili olan krem, cildinize ipeksi bir görüntü kazandırır. Cildinizdeki ince çizgileri ve kırışıklıları gideren ürün bitkisel içerikler sayesinde cildinizi yeniden canlandırmaya yardımcı olur. Ürünün içerisinde Hyalunorik asit bulunmakta ve bitkisel özlerle desteklenen ürün cildinizin doğal halini korumasına yardımcı olur. Ürünün piyasa fiyatı 250- 350 tl arasında değişmektedir.

Sensilis Idyllic Stem Cell Antiaging Global Treatment Cream:  piyasada var olan birçok kırışıklık giderici ürünler arasında bulunan Sensilis, yüz ve boyun için yaşlanma ve kırışıklıkları giderici kök hücre bakım kremidir. Tüm cilt tipleri için uygun olan krem, kök hücrelerin ömrünü arttırır ve cilt yenileyici fonksiyonları sayesinde teninizin daha doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar. Ürünün piyasa fiyatı 650-700 tl arasındadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*