Kerastase Nutritive Nedir?

kerastase nutritive, kerastase nutritive ile saç bakım, kerastase saç bakım ürünü

Bayanlarımıza saç bakım ürün desteği sunan Kerastase, farklı serileri ile birlikte kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bunlar arasında yer alan kerastase nutritive serisi 3 farklı bakım ürünü ile saçlarınızın bakımlarını üstlenirken, çeşitleri ve faydaları aşağıda ki gibi verilmektedir.kerastase nutritive, kerastase nutritive ile saç bakım, kerastase saç bakım ürünü

Bain nutri thermique

Nutritive serisi içerisinde yer alan banyo ürünü, saçlarınızı kalıcı ve yoğun bir şekilde beslemektedir. Bu ürün saçlarınıza ipeksi bir dokunuş yaparken, yumuşaklık ve parlaklık kazandırmak konusunda yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra şekillendirme özelliği de bulunurken, saçlarınızın daha kolay taranmasında destekçi olduğu bilinmektedir.

Masque nutri thermique

Serinin içerisinde yer alan bu ürün, saç bakım işlemini üstlenmektedir. Duş aldıktan sonra sizlere yardımcı olan bu ürün, oldukça hassas ve kuru saçlarınız için, içerisinde yer alan aktif maddesi ile birlikte besleyici bir özellik sunmaktadır. Yine bahsettiğimiz diğer kerastase nutritive ürünü de nectar thermique olurken, şekillendirici bakım ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Fondant nutri thermique

Bu ürün de kerastase saç bakım ürünlerinin diğer kullanımları arasında yer almaktadır. Elbette ki her saç tipine uygun olarak içeriklere sahip olması da kişilerin tercihlerini kolaylaştırmaktadır. Genel olarak saç tipleri arasında şunlar yer alırken, yukarıda bahsettiğimiz ürünlerin buna uygun olarak tercih edilmesi daha doğru olacaktır.

  • Normal ve kurumaya meyilli olan saç tipleri
  • Kuru ve hassas saçlar için
  • Çok kuru ve oldukça hassas olan saç tipleri için ürünler mevcut durumdadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*