Kerastase Densifique Bain Densite

kerastase densifique, kerastase şampuan fiyatları, kerastase şampuan çeşitleri

Kerastase markasına ait olan bu seri densifique uyuyan saç hücrelerinin uyarılmasını ve canlanmasını sağlayan çok özel bir üründür. Serum olarak üretilen kerastase densifique bain densite uzun yıllar süren araştırmaların sonunda üretilen bir saç serumudur. Uzmanlarca araştırılan kök hücre araştırma sonucu ortaya çıkan bu serum çok özel bir formasyondur. Saç içerisinde bulunan oksijen miktarını artırarak saçların uzamasını ve güçlendirmesini sağlar. Saçlarınızın dökülmesini önlemek için de kullanılan bir saç serumu olan bu yapıyı oldukça profesyonel bir üründür.kerastase densifique, kerastase şampuan fiyatları, kerastase şampuan çeşitleri

Onarıcı yapıcı ve dökülmeye karşı saç ürünü

kerastase densifique bain densite ürünü işlem gören saçlar için de oldukça uygun olan bir saç bakım ürünüdür. Dönem dönem saç dökülme sorunu yaşayanlar içinde oldukça kullanışlı olan bu markanın hem şampuan ve serumları vardır. Fiyatı 20 lira civarında olan bu saç serumunu kullanmamak için hiçbir seçenek yoktur.

Banyodan sonra da kırılmaları önlemek için havlu ile nemini aldığınız saçlarınıza uygulayarak kullanırsanız daha iyi sonuçlar alırsınız. Saçtaki tutuculuk süresi az olsa da yine de kırılmaları engelleyen bir yapısı vardır.

En etkili sonuçları alabilmek için

Vaat edilen sonuçlar için her gün kullanım gerekmektedir. Her bir kutuda 30 tane 6 ml serum bulunur. Nemli saçlarınıza eşit miktarda sürülerek uygulanması gereken saç serumu istenilen süre zarfında kullanılırsa en etkili ve en muhteşem sonuçları alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*