Karcher NT 35/1 Tact Islak Kuru Elektrikli Süpürge

karcher süpürge, elektrikli süpürge

Karcher’e özel modern Tact teknolojisi (Tact – Otomatik Filtre Temizleme Sistemi) ile kullanıcı hiç müdahale etmeden filtre belirli aralıklarda otomatik olarak kendini temizler. Böylelikle emme gücü hep sabit kalır. Bununla birlikte filtre temizliği için makinenin durdurulmasına ya da temizlik işlemine ara verilmesine hiç gerek kalmaz. Bu durum zamandan ve iş gücünden tasarruf etmeyi sağlar. Aksesuarlar için makine üzerinde özel bir bölme bulunur ve oldukça kullanışlıdır.

Kesintisiz emme gücü sağlayan Karcher ‘ in patentli Tact filtre temizleme teknolojisiyle donatılmış, geniş aksesuar seçenekleri olan Karcher NT 35/1 Islak – Kuru elektrikli süpürge güçlü ve gayet kullanışlıdır.

Tact Sistemi ile Makine Kendini Nasıl Temizler?

Tact sistemi sayesinde filtre kendini güçlü hava darbeleriyle temizler. Bu otomatik süreç makineye yüksek ve sürekli bir emme gücü sağlar. Ayrıca Tact sisteminin bir başka kazancı da daha düşük bakım maliyetleri ve uzun filtre kullanım ömrünü beraberinde getirmesidir.karcher süpürge, elektrikli süpürge 2.5 m emiş hortumu, filtre torbası, kumaş toz torbası, 300 mm ıslak ve kuru zemin başlığı, derz başlığı, eco filtre sistemi, kağıt katlı yassı filtre, tutamak, frenli yön tekerleği, bakım gerektirmeyen emiş fanları ( 1 Adet ) Tact sistemli NT 35/1 ıslak kuru elektrikli süpürgenin standart aksesuarları arasındadır. Ayrıca makine en üst seviyede otomatik kapama sağlayan sisteme de sahiptir.

NT 35/1 ıslak kuru elektrikli süpürge, zararlı tozların emilmesi için uygun değildir. Bu süpürge, zemin ve duvar yüzeylerinde ıslak ve kuru temizlik için dizayn edilmiştir. Süpürge, oteller, okullar, fabrikalar, hastaneler, mağazalar, bürolar ve kiralık mağazalar için ideal temizlik sağlar.

Elyaf Filtre Torbası Nasıl Takılır?

Emme kafasının kilidini açılarak kafa çıkartılır. Elyaf filtre torbasını takılarak emme kafası yerleştirilir ve kilitlenir.

Diyafram Filtresi Nasıl Takılır?

Emme kafasının kilidi açılır ve kafa çıkartılır. Diyafram filtresi (özel aksesuar) hazne kenarının üzerinden çekilerek emme kafası yerleştirilir ve kilitlenir.

Elyaf/Diyafram Filtresi Nasıl Çıkarılır?

Islak kirin süpürülme anında, elyaf filtre torbası ya da diyaframlı filtre (özel aksesuar) daima çıkartılmalıdır. Özel bir filtre torbasının (ıslak) kullanılması da önerilmektedir.

Garanti

Karcher ‘ in her ülkede yetkili distribütörü tarafından belirtilmiş garanti şartları geçerlidir. Makinenin garanti süresi içinde cihazda oluşan muhtemel hasarları, arızanın kaynağı üretim ve ya malzeme hatası olduğu sürece ücretsiz olarak karşılanır. Garanti hakkından yararlanmak için, alış faturası ile birlikte alınan yere ve ya en yakın yetkili servise baş vurulmalıdır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*