Kadınların Yatakta Sevmedikleri 5 Durum

kadınların yatakta sevmediği şeyler, kadınların nefret ettiği seks anları

Cinsel yaşamın daha aktif ve her iki taraf içinde zevkli bir hal alması için hem kadınların hem de erkeklerin yatakta bazı şeyleri yapmaları veya yapmamaları gerekebilir.

Bu yazımızda sizlere Kadınların yatakta sevmedikleri 5 konuda sizleri bilgi sahibi yapmayı planlıyoruz. Özellikle yazımızı okuyan erkeklerin bu sayede daha aktif ve zevkli bir cinsel yaşama sahip olacaklarını düşünüyoruz.kadınların yatakta sevmediği şeyler, kadınların nefret ettiği seks anları

Monoton Bir Seks Hayatı

Ne kadınlar nede erkekler monoton bir seks hayatından uzun süre zevk alamazlar. O sebeple seks hayatınıza ara ara yeni şeyler katmanızda fayda vardır.

Çeşitli fantezileri yatağa taşıyarak, çeşitli romantik sürprizler yaparak, yeni pozisyonlar deneyerek cinsel birlikteliklerde yeni şeyler deneyebilir ve bu sayede daha fazla zevk ve arzu dolu birleşmeler yaşayabilirsiniz

Tekdüze Bir Seks Hayatından Uzak Kalın

Yeniliklere açık olun ve partnerinizin isteklerini okumaya çalışın. Yatakta devamlı aynı şekilde pozisyonları denemek, devamlı aynı şeyleri söylemek, aynı şekilde başlayıp bitirmek zamanla sıkıntı yaratacaktır.

Çeşitli oyunlar oynayın, zaman zaman aşk sözleri söyleyin, çeşitli pozisyonlar deneyin, partnerinizi memnun etmeyi deneyin.

Aşırı İnleme ve Gereksiz Sözcüklerden Uzak Durun

Seks sırasında aşırı inlemeniz ve gereksiz konularda konuşmanız sevgilinizin ya da eşinizin bir anda cinsellikten soğumasına neden olabilir.

Cinsel birliktelik sırasında gereksiz konuşmalar yerine ara ara partnerinizin kulağına çeşitli aşk sözcükleri söyleyebilirsiniz. Ayrıca az ama öz inlemek tabirini uygulayabilirsiniz. Zevk aldığınızı belirtin ama aşırı bir inleme istenmeyen bir durumdur.

Aşırı Dikkatli Olma ve Kontrollü Davranma

Seks sırasında bazı şeyleri düşünmeden olayların akışına göre davranmak gerekir. Bazı şeyleri fazla düşünmek, bazı sınırların dışına çıkmamak seks hayatınızın bir noktadan sonra monotonlaşmasına sebep olacaktır.

Aşırı kontrollü davranmadan, olayların akışına göre bırakmanızda, partnerinizi kontrol altında tutmamaya çalışmanızda fayda vardır.

İlişkiniz Uzadıkça Değişme Gerekecektir

İlişkiniz uzadıkça bazı değişiklikler yapmanızda fayda vardır. Yatağın yerini değiştirmek, banyoda cinsel ilişkiye girmek, çeşitli kıyafetler veya oyuncaklar kullanmak, çeşitli fanteziler hayata geçirmeniz seks hayatınızın daha fazla istekli ve beklenen bir şey olmasına neden olur.

Her akşam aynı çorbayı içmek yerine eşiniz ya da partnerinizle her akşam yeni şeyler denemeniz zamanla daha aktif ve zevkli bir seks yaşamınızın olmasına sebep olacaktır.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*