İmplant Fiyatları

implant fiyatı, implant yaptırma, ucuz implant

Klasik diş protezleriyle kıyaslandığında doğal dişe daha yakın görünüme sahip, çiğneme ve konuşma fonksiyonlarının çok daha etkili olduğu implant uygulaması son yıllarda yaşanan gelişmelerle birlikte çok daha kısa sürede yapılabilmektedir. Bunun yanında, implant fiyatlarıuygulamanın getirdikleri yanında çok makul görünmektedir. Diş kayıplarının alternatifi için en iyi yöntem olarak kabul edilen bu uygulamanın sağladığı avantajlar ödenecek fiyata muhakkak değecektir.implant fiyatı, implant yaptırma, ucuz implant

Titanyum maddesinden yapılan implantlar aslında yapay diş kökleridir, bunların çene kemiğine yerleştirilmesi implant uygulaması olarak adlandırılır. İmplant uygulaması yeni gelişmeler sayesinde dikişsiz yapılabilmektedir. Bu eski yönteme göre çok daha kısa ve kolay bir operasyon süreci geçirilmesini sağlar. Dikişsiz implant uygulaması işlemi sadece 5-10 dakika sürmektedir. Bununla birlikte, implant uygulamasından sonra 2-4 ay boyunca yapay diş kökünün çene kemiğine iyice yerleşmesi beklenmektedir. Bundan sonra, implant üstü protez takılarak doğal dişe en yakın görünüm elde edilir. İmplant üstü protezler ayrıca konuşma ve çiğneme fonksiyonlarını da gerçek dişe en yakın oranda sağlamaktadırlar.

Diş kaybı yaşayan kişilerin kayıp dişleri yerine implant uygulaması yaptırması önerilir, çünkü implant uygulamasının hiçbir aşamasında yandaki sağlam dişlere dokunulmaz ve onlar riske atılmaz. Ayrıca, implant şeker, tansiyon ve kalp hastalarına da sorunsuzca uygulanabilir. Bütün bu özellikleriyle implant fiyatlarıödemeye değer olup kişiye göre yapılabilecek taksit seçenekleriyle de ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*