Göğüs Estetiği Ameliyatı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği yaptıracakların bilmesi gerekenler, göğüs estetiğinin önemli yanları

Günümüzde tercih edilen göğüs estetik operasyonları arasında farklı amaçlar ortaya çıkmaktadır. Genel olarak bayanların küçük göğüslere sahip olmasından dolayı şikâyetçi olmasının yanı sıra büyük ya da sarkık göğüslere sahip olan kişilerin de memnuniyetsizlikleri bulunmaktadır. Bunun için göğüs estetiği ameliyatı hakkında bazı bilgilere ulaşabilmek adına aşağıda yer alan maddelere göz atabilirsiniz.göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği yaptıracakların bilmesi gerekenler, göğüs estetiğinin önemli yanları

Göğüsleriniz olduğundan büyük mü?

Göğüsleriniz sizin normal yaşantınıza engel olabilecek kadar büyük olduğunu düşünüyorsanız eğer, estetik merkezleri dahilinde bazı operasyonlar ile normal boyutlar kazandırabilmek mümkündür. Yine bunun yanı sıra göğüs dikleştirme operasyonları sizlerin daha güzel ve alımlı görünmenize de sebep olabilecektir.

Küçültme operasyonları

Göğüs ölçülerinde gerekli küçültme işlemleri cerrahi müdahaleler ile birlikte gerçekleştirilecektir. Elbette ki daha önce anestezi uygulaması yapılmaktadır. Bunun da öncesinde belirtilen ölçülere uygun şekilde planlama doktor ve hasta tarafından birlikte karar verilecek şekilde gerçekleştirilmektedir.

Elbette ki, göğüs estetiği ameliyatı hakkında bilinmesi gerekenlerden birisi de küçültme operasyonlarından sonra yapılması ve yapılmaması gerekenler.

  • İyileşme süresinde maalesef bazen hafif bazen ağır ağrılar meydana gelebiliyor. Fakat bu durum ilaçlar ile birlikte kolaylıkla kontrol altına alınmaktadır. 2-3 aralıklarla kontrole gitmek ilk zamanlarda doğru olabilir.
  • Ortalama 3-4 hafta aralığında ağır kaldırmak yanlıştır
  • Cinsel uyarı sonrasında etkileşim olacağından, ilk hafta cinsel hayatınıza dur demeniz gerekiyor
  • 6 aylık süreçte ise normal bir hafif temas dışında etki edilmemesi gerekiyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*