Göğüs Dikleştirme Fiyatları

göğüs dikleştirme ameliyatı, göğüs dikleştirme fiyatları

Kadınlarda göğüs sarkması çeşitli nedenlerden meydana gelebilmektedir. Özellikle ilerleyen yaşlarda büyük sorun haline gelen bu durum meme ucu etrafının da çok geniş olması diğer bir sorun haline gelmektedir. Göğüs Dikleştirme Ameliyatı ile bu sorunlar ortadan kalkarak istediğiniz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Tamamen sizin isteğiniz çerçevesinde gelişen bu süreç sizin isteğiniz üzere meme dikleştirme ile beraber küçültme veya büyütme de yapılabilmektedir. Hamilelik, bebek emzirme ve yaşlanma sonucunda meydana gelen bu durum spor yaparak belli bir süre ertelenebilir. Fakat belli bir süre sonra bu sarkma kaçınılmaz olacaktır. Ameliyat ile bu sarkma giderilerek eski görünümü tekrar size verilmektedir.göğüs dikleştirme ameliyatı, göğüs dikleştirme fiyatları

Göğüs Dikleştirme Fiyatları hakkında biraz bilgi vermek gerekirse sizin istediğiniz seçeneklere fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Mesela göğüs dikleştirmenin yanında göğüs küçültme ameliyatı da yapmak isterseniz fiyat biraz daha pahalı olacaktır. Vücudunuza oran ile size en doğru göğüs seçeneğini doktorunuz size belirleyecektir. Fakat siz de istediğiniz göğüs seçeneğini doktorunuza ayrıntılı bir şekilde iletmeniz sizin daha iyi bir sonuç almanıza olanak sağlayacaktır.

Göğüs dikleştirme yapılabilmesi için bazı şartları karşılıyor olmanız gerekmektedir. Bunlardan birincisi bu ameliyata engel olacak herhangi bir hastalığınızın olmaması gerekmektedir. Bir göğüsünüz diğerinden daha fazla büyük veya sarkmışsa bu ameliyatı olabilirsiniz. Ya da sarkmak ile beraber meme ucunuz fazlaca geniş ise göğüs estetiği yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*