Ev Dekorasyonunda İncelik

ev dekorasyonu yapımı, ev dekorasyonu nasıl olmalı, ev dekorasyonunda dikkat edilecekler

Evimizde kullanacağımız eşyalar gün içinde bize hizmet etmelidir. Eşya alırken pratik hafif ve toz tutmayan ürünler seçilmelidir. Hemen elinizin altında bulunabilecek Kullanıma sahip eşyaların evinizin içinde olması gününüzü rahat geçirmenizi sağlar. Ailedeki herkesin şu günlerde ev içinde bulunması daha pratik çözümler aramaya yönlendirmiştir. Her kişi için olmazsa olmazı olan bilgisayar masaları telefon tutacakları dolap içi aksesuarlar evlerimizde birey sayısınca olmak zorunda olmuştur. Herkesin odasında vakit geçirmesi odalardaki eşya sayısının artmasına etki etmiştir. Dağınıklık yaratmayacak eşyalar kullanmak renk olarak da açık renkleri seçmek şu günlerde dekorasyondaki en ince ayrıntıdır. Lüks dekorasyon dışına çıkılarak işlevsel ve kullanımı kolay olan ürünler Her geçen gün daha çok beğenilmektedir. Açık renkli eşyalar toz tutmadığı için ve evin içine ferahlık rahatlık hissi vereceğinden seçilebilir. Kullanım şekline göre alınan eşyalar sadece o anki duruma göre alındığından da eşyada gereksiz bir alım görülmektedir.ev dekorasyonu yapımı, ev dekorasyonu nasıl olmalı, ev dekorasyonunda dikkat edilecekler

Dekoratif olarak aynalar evlerimizde yine alanları genişletebilecek görsel yanıltıcılardır. Dar koridorlarımıza ekleyebileceğiniz büyük aynalar kapıdan girdiğiniz zaman genişlik yansıması göstermektedir. Odalara yerleştirilen aynalar karanlık odalar da ışığın yansımasını sağlayacak ve aydınlık gösterecektir. Dekoratif olarak güzel olan ve hatta farklı modeller kullanılarak kullanabileceğiniz ayna modelleri evinizin tarzını tamamen değiştirebilir.

Ev içinde diğer bir kullanım unsuru da ahşaplardır. Doğal görünümlü ahşaplar evinizin sıcaklığını koruyarak kötü enerjilerin alınmasında faydalıdır. Modern dekorasyonlarda ahşabı farklı renklerde kullanabilmiştir. Özellikle beyaz ürünlerle ve siyah renkli kaplamalarla kullanılarak ahşaba değişik bir form verilmiştir. Ev dekorasyonunda ki incelik sizin içinizdeki yansımanız olarak görülecek ve açığa çıkaramadığımız tarzınızı da burada gösterebilirsiniz. Bir nevi insanın içindeki bütün duyguları yansıtabilecek yeri evleri olacağından eşyalarda bunu tamamlayıcı görseller diyebiliriz. Avizelerde daha büyük ve şaşalı kullanımı sevenlerin yanında sadece spot olarak sevenlerde değişik spot modelleriyle avizeleri aratmayacak ışıltıyı evlerine yansıtabilmektedir. Kristal spotlar kare ya da yuvarlak plakalı spotlar son günlerin en çok beğenilen modelleridir. Hem klasik hem de nostaljik görünümde olan spotlar duvarlarınızdaki dekorlarınıza yansıtılarak evinizde fark yaratacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*