Ekonomik Zirkonyum Diş Fiyatlarını Biliyor Musunuz?

zirkonyum diş fiyatları, zirkonyum dişin fiyatını neler belirler, zirkonyum diş fiyatlarındaki değişiklik

Estetik diş hekimliği uygulamalarında devrim niteliğinde bir gelişme gösterilmesini sağlayan bir buluş olan zirkonyum alaşımı gerek estetik görünüm gerekse dayanıklılık açısından işlevselliğini kanıtlamaktadır. Diş hekimlerinin estetik diş hekimliğinde ilk tercihi olan zirkonyum maddesinden üretilen porselen kaplamalar sağladığı estetik görünümüyle ve son derece dayanıklı olmasıyla istenen amaca hizmet etmektedir. Bunun yanı sıra, ekonomik zirkonyum diş fiyatları bulunabileceği gibi fiyatların miktarı gidilecek olan diş hekimine, kliniğin bulunduğu semte veya şehre ve yapılacak olan uygulamanın niteliğine bağlı olarak değişebilmektedir.zirkonyum diş fiyatları, zirkonyum dişin fiyatını neler belirler, zirkonyum diş fiyatlarındaki değişiklik

Zirkonyum diş kaplamasının diğer avantajları ise şu şekilde sıralanabilir. Alerjik bir madde olmadığı için hiçbir alerjik reaksiyona sebebiyet vermez ve herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanı sıra, ışık geçirgenliği sayesinde doğal dişe en yakın estetik görünümü yakalamayı ve doğal bir estetik güzelliğe kavuşulmasını sağlar. Ayrıca, diş eti rahatsızlıklarının hiçbirini tetikleyici özelliği yoktur. Hatta, bazı metal alaşımlı porselen kaplamalar diş eti çekilmesi olan kişilere uygulandığında diş ile diş eti arasındaki bölgede koyu renkli gölgeler ve grilikler oluşturur. Buna rağmen, zirkonyum alaşımlı porselen kaplamalarda kişide diş çekilmesi olsa bile diş ile diş eti arasında bu tip bir gölgeye rastlanmaz. Tertemiz bir görüntü elde edilir.

Bütün bu özellikleri göz önüne alındığında uygulama için ekonomik zirkonyum diş fiyatları sunduğu söylenebilir. Kesin ve net bir fiyat alabilmek için ilgili diş hekimleriyle detaylıca görüşülmesi gerekmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*