Dış Görünümün Etkisi

dış görünüm, kepçe kulak estetiği, kepçe kulak ameliyatı

Dış görünümün etkisi, bulunulan ortamda kişiye gösterilen ilgi ile kendini belli eder.  Atalarımız her ne kadar insanın iç güzelliği önemli deseler de dış güzellik de önemlidir. Yaşadığımız dönemdeki toplum içinde var olma çabaları ve insan ilişkilerinin fazlalığı nedeniyle dış güzellik fazlasıyla önem kazanmış durumdadır. İkili ilişkilerde yapılan yüz yüze görüşmeler sırasında karşısındakinin yüzüne bakarak konuşmak yazılı olmayan kurallardandır.dış görünüm, kepçe kulak estetiği, kepçe kulak ameliyatı

Bu nedenle yüz bölgesinde dikkat çeken bir yer, yapılan görüşmenin olması gerektiği gibi gerçekleşmesine engel teşkil eder. Görüşme iki sevgili arasında bile olsa, yüz bölgesindeki kusurlar dikkat çeker. Dış görünümün etkisi işte bu görüşme noktasında ortaya çıkmaktadır. Yüz bölgesi dış görünümün en önemli parçasıdır ve genelde ilk tanışmalarda yüz bölgesine bakılır. Kepçe kulaklı birinin yapacağı bir görüşme veya tanışma sırasında kulakları hemen dikkat çeker. Bu kişinin ilk fırsatta kepçe kulak estetiği yaptırarak kulaklarındaki şekil bozukluklarını düzelttirmesi gerekir. Yüz yüze yapılan görüşmelerde yüzdeki yara izi, eğri burun, cilt lekeleri hatta yanlış yapılan makyaj bile dikkat çeker. Yapılacak görüşmenin bir iş görüşmesi veya akraba toplantısı şeklinde olacağını varsayarsak dış görünümdeki her türlü iz ve kusurlar dikkat çekecektir. Kepçe kulak ameliyatı ve rinoplasti uygulamaları, yüz bölgesinde olumsuz yönde dikkat çeken yerlerin doğal görünecek şekilde onarılmasını sağlamaktadır. Yüzde yer alan yara izi, kepçe kulak veya eğri burun ile hatırlanmak yerine kusursuz güzelliğinizle akıllarda yer etmek istiyorsanız estetik cerrahinin nimetlerinden yararlanabilirsiniz.

Toplum içinde dış görünümün etkisi çok fazla önem arz etmektedir. Giyilen kıyafetin rengi, yapılan makyajın güzelliği, yüz ve cilt parlaklığı gibi ikili ilişkilerde direk etki gösteren unsurlar fazlaca önemsenmektedir. Bu nedenle dış görünümünüzü bozan yüz bölgesindeki kusurları estetik cerrahi yöntemleriyle düzelttirebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*