Çanta Modelleri ve Kombinleri

çanta kombinleri, çanta modelleri, çanta kombini yapma

Her ne kadar tasarım dünyasında bir aksesuar gibi gözükse de kadınların vazgeçemediği parçalardan biri olan çantalar, kombin yaparken de unutulmayacaklar arasında yerini almaktadır. Başta renk uyumu olmak üzere duruşu, görünümü ve şıklığı ile tamamen bir kadının karakterini yansıtan çantalar, çeşitlerine ve modellerine göre farklılık göstermektedir. Kadınlar ise her zaman bu çeşitlere ve modellere göre giyim tarzına dikkat etmekte ve kombin yapmaktadır. Çanta modası ve çeşitleri bakımından ele alacak olursak ise şu şekilde sıralanmaktadır;çanta kombinleri, çanta modelleri, çanta kombini yapma

Elde Tutmalı ve Şıklığını Konuşturan Çantalar

Bu tip çantalar genellikle sadece elde tutmalı olarak saplarının bulunduğu ve oldukça gösterişli olan modellerdir. Giyim tarzına göre ise çantalar her zaman ön plana çıkmakta ve modeli ile de göz kamaştırmaktadır. Her kadının ise mutlaka kendi karakterini yansıtan bir elde tutmalı çantaya ihtiyacı vardır.

Vazgeçilmeyen Omuz Çantalar

Kadınların günlük hayatta kullanım için vazgeçemediği modellerden biridir. Omuz bölgesine ya dik ya da çapraz olarak asılan bu modeller, hem gündelik hem de rahat olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Sırt Çantaları

Her ne kadar bu çantalar okul dönemlerinde daha çok kullanılsa da genellikle annelerin ve iş nedeni ile seyahat eden kadınlarımızın kullandığı bir çanta tipidir. Omuzlara asılarak sırttan destek alınan bu model oldukça kullanışlı ve çok fonksiyonludur. Kadınların ihtiyaçlarına göre de üretilen bu modeller özel olarak da tasarlanmaktadır.

Abiye Çantalar

Sadece özel günlerde kullanılabilecek bir çanta modeli olan abiye çantalar, oldukça şık ve gösterişli modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Kullanılan tarza ve giyime göre de pek çok çeşiti bulunan bu çantalar, şıklığın bir sembolü haline gelmiştir. Doğru yerde ve doğru zamanda kullanıldığı zaman ise muhteşem bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Portföy Çantalar

Bu çanta modelleri de akla ilk geldiği zaman klasik tarzı hatırlatsa da günlük olarak da kullanılabilmektedir. Hem elde tutulabilen hem de yandan asmalı bir model olan bu çanta kombinlerine göre şık durabilmektedir.

Cüzdan Modelleri

Her ne kadar çantaların içerisinde kullanılabilir denilse de son zamanlarda başlayan yeni bir akım sayesinde cüzdanlar da ayrı olarak bir çanta gibi kullanılabilmektedir. İster askılı ister de elde tutmalı olarak üretilen çanta modelleri, abiye elbiseler ile birlikte de kombinlenebiliyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*