Bütçenize Göre Gece Şıklığı

yazlık abiye çeşitleri, yazlık tesettürlü abiye, tesettür abiye çeşitleri

Özel gecelerde kadınların vazgeçilmezi olan abiyeler, her sezon farklı tarzlarda karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda abiyeler, elbise modellerinde yoğunluk gösterdi ve hem yaz aylarında hem de kıyafetin kumaşına göre kış aylarında da giyilebilen bir elbise modeli olarak karşımıza çıktı.yazlık abiye çeşitleri, yazlık tesettürlü abiye, tesettür abiye çeşitleri

Yaz aylarında abiyelerde aradığımız özellik genelde canlı olması, yazın enerjisini yansıtması. Tül ve şifon kumaşların kullanılması da tam olarak abiyede istediğimiz canlılığı sağlıyor. Yaz sezonunda elbiselerin uçlarına tüller eklenmesi naif bir şıklık elde edilmesini sağlıyor. Yırtmaç eklenmesiyle hareketlenen modeller, sade oldukları için günlük hayatta da kullanılabileceğimiz elbiseler olarak karşımıza çıkıyor. Sanırım bu da bayanların aradığı özelliklerden biri. Bir gece için ister pahalı ister uygun fiyata abiye alınıp tek bir gece giyip daha da giyememek içimize oturabiliyor, verdiğimiz paraya üzülebiliyoruz. Yaz sezonunda da ağır abiyeler yerine zarif, sade, ya da yazın en çok giden çiçekli elbise modelleri gibi hem bu sebepten hem de yazlık abiye fiyatları uygun olduğu için dikkatimizi çekebilir. Bir taşla iki kuş vurmuş gibi uygun fiyatlara hem abiye kullanımında hem günlük kullanımda rahatlıkla giyebileceğimiz modeller mevcut. Bunlardan biri de şifon elbiseler, bu elbiseleri de farklı kombinler yaparak farklı stillerde giyebiliriz. Abiyede iki parça model olan yüksek bel etek ve mini üstler bu sezon en çok rağbet edilenler arasında. Sezonun diğer rağbet edilen modeli de püsküllü elbiseler, kısa ya da uzun elbiselere çok yakışıyor. Bir de yaz sezonunda abiyemizi en çok kullanılan renkler olan pudra, su yeşili, pembe, bebek mavisi, uçuk sarı, somon yazın her giysi modeline uygun olan renklerden tercih edersek günlük kullanımda da sırıtmayacaktır.

Tasarım abiyeler, markalar, moda dergilerinden beğendiğimiz abiyeler fiyat olarak uygun olmayacaktır ama bütçesi olanlar için katıldıkları gecelerde göz alıcı bir abiye modeli seçmiş olacakları kesin. Bütçesi daha düşük olanlar da hemen üzülmesin; zira online alışveriş sitelerinde yazlık abiye fiyatları uygun olan, bütçenize göre seçim yapabileceğiniz bir çok farklı stilde istediğiniz şıklığı yakalayabilecek abiye modelleri bulacaksınız.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*