Bölme Duvar Nedir?

bölme duvar, bölme duvar ne işe yarar

Herkesin merak ettiği bölme duvar nedir sorusuna yanıt bulabilmek için Çağrı İnşaat ofis bölme sistemleri ile cevap verebiliriz. Estetik ve düzen koşunda titiz olan patronların tercih ettiği bu mükemmel sistem gözle görünen her boşluğun kapatılarak işe yarar hale gelmesini sağlayama amaçlıdır. Ofisler önceleri birkaç kişi ile işe başlasa da büyümenin getirdiği avantajlar ile daha çok kapasiteli iş gücüne sahip olurlar. Ancak bu arada ar gelen ofisleri değiştirmek masraflı olacağından ve sizi bu mekânda tanınmış olarak yapan adresinizi değiştirmek istemediğinizden bu seçenekleri kullanmak daha iyi olacaktır.bölme duvar, bölme duvar ne işe yarar

360 derece dönme kapasitesi olan ve boy uzunluklarını sizin belirleyebileceğiniz taşımalı ya da monteli yapılan kapalı alanlar olarak gösterilen bölmeler işinize çok yarayacak. Alçı duvarlardan çok farklı bir yapısı olan sistem kendi içinde pratik çözümler sunmaktadır. Cam olarak sunum yapılan bölmelerde yatay camlı bölme, yarım camlı bölme, tam camlı bölme, seperatör bölme, dolu ara bölmeler kullanılmaktadır. Aralarına derzler atılarak sağlamlığı garantilenmiş olan bu ürünler ses ve ısı yalıtımında yardımcı olmaktadır. Derzler profiller aralarında sarsılmayı ve herhangi bir yer hareketinde titremeyi önler. Kolay taşınabilir bir sistem olması kullanımı kolaylaştıracaktır. Cam geri dönüşümü olan bir ürün olduğundan doğal yapısı ile çevreye ve içindeki çalışan kişilere zarar vermez. Pimapen ve yağlı boya gibi duvar seçeneğinde kullanılan malzemeler hava alamadığı için içinde bulunan kişilere yan etkiler yapmaktadır. Oysaki camın böyle bir etkisi yoktur.

Bölme duvar nedir dediğimizde hep aklımıza kocaman bir duvar seçeneği gelecektir. Oysaki içeriyi ve dışarıyı aynı anda yansıtabilen, ışığı içeriye alarak nem dengesini kurabilen, yalıtımda ısı kontrolünü yapabileceğiniz bir sistem olarak düşünmeliyiz. Büyükşehirlerde eski yapıların arasında kalan ofisler zamanla yükselen binaların etkisi ile güneşi hiç görmezler. Hatta gündüz gözüne ışık yakan ofisler bile olabilir. Bu durumda odalar arasında yer alan alçı ve beton duvarlar daha da karanlık ortamlar içinde kalitesiz bir iş yaşantısı sürdürmenize neden olacaktır hâlbuki bu duvarların yerine cam seçeneklerini koyduğunuzda hem iş arkadaşlarınızı görebilir hem de mekânda ferahlık yaratarak ışığı alabilecek alanlar yaratabilirsiniz. Cam birbiri ardına etki eden ışık hüzmelerini başka yerlere taşımaktadır. Yansıma ile bile çok aydınlık alanların oluştuğu gözlemlenen cam bölmelerde ofisiniz daha aydınlık olabilir. Bu avantajı ile kapalı kalan ofisler içinde gün ışığını içeri almak daha kolay olacaktır. Böylelikle elektrik tasarrufu yapacağınız iş yeriniz harcamalarını başka bir alana aktarabilir.

Çağrı İnşaat ofis bölme sistemleri deneyimli çalışmaları ile beğeneceğiniz çalışmalar yapmaktadır. Her yönlü tasarruf sağlayarak memnun kalacağınız işler açığa çıkarabilen bir firma olarak müşteri potansiyelini arttırmaktadır. Ofislerde olması gereken ya da olmaması gereken her şeyi bize danışarak yapmak daha iyi sonuçlar verecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*