Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

bölgesel zayıflama, bölgesel zayıflama yöntemleri, bölgesel olarak zayıflama

Her ihtiyaca uygun ve her bölge için uygun teknolojik uygulamalar mevcuttur. Doktor ve estetisyenlerin tavsiyeleri ile uygulama esnasında ve sonrasında özen gösterilmesi düzenli cihaz uygulamaları ile kişilerin fazla yağlı bilgelerini eritmeye yaramaktadır. Bölgesel incelme yöntemleri geçmiş yıllara göre gelişmiş ve kişi acı çekmeden zahmetsiz zayıflama imkânına kavuşmaktadır. Yapılan her bit uygulama ile yağların eritilerek, lenf yolu ile idrarla dışarı atılması sağlanır. Bol su tüketimi ve uygulama seanslarını atlamamak önemlidir.bölgesel zayıflama, bölgesel zayıflama yöntemleri, bölgesel olarak zayıflama

Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılır?

Her cihaza göre farklı sürelerde, uygulama işlemleri mevcuttur. Her biri kişinin sağlığı için yardımcı zayıflama yöntemidir. Öncelikle ihtiyaç bölgesi belirlenir ve ölçüler alınır. Her cihaz ayrı kendi metodunda uygulanır. Kişi hem diyet hem de cihaz yarımı ile vücut şekle sokulmaktadır. Uygulama bölgesinde cihazın metoduna göre uygulama yapılmaktadır. Genellikle deri altında uyarılan yağlar ya da yakılan, eritilen yağlar lenf yolu ile atılımı sağlanır. Seansına belli süre içinde uygulama yapılmaktadır. Kişinin bol su içmesi, cihazın ödem attırılması sebebi ile vücut susuz kalacaktır. Vücut ölçüleri ile dengesiz ölçü belirlenen bölgelerde amaçlanan ölçüye ulaşılmaktadır. Her uygulamadan sonra anında değişiklik gözlemlenmektedir.

Bölgesel Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Bölgesel zayıflama yöntemleri,

  • Pressoterapi
  • Kavitasyon
  • Radyofrekans
  • Liposuction

Mezoterapi uygulamaları ve çeşitleri farklı vücut bölgelerdeki ödem ve yağı atmaya çalışmaktadır. Kişi uygulama esnasında acı çekmez, sıkıcı bir süresi yoktur. Her uygulamaya göre seans değişir.

Bölgesel Zayıflama İşlemlerini Kimler Yaptırabilir?

Çok kiloya sahip, vücudunu şekillendirmek isteyen, azı bölgelerindeki yağları aldırmak isteyen herkes forma girebilir, fit bir vücut yapısına sahip olabilmektedir. Kişiye uygun cihaz belirlenerek yapılmaktadır. Kanser tedavisi gören kişiler ile hamileler bu uygulamaları almaları tavsiye edilmez. Spor yapmasına rağmen kilo veremeyen kişiler, çok çalışan ve düzenli egzersiz ve spor yapamayanlar tercih etmektedir. Hem diyet hem cihaz ile kişi hedeflediği kiloya ve ölçülere kolayca gelebilmektedir. Bu uygulamalardan almak isteyen kişiler seans atlamamaları ve düzenli cihazlara girecek kişiler tercih etmektedir. Doğum sonrası alınan fazla kilolardan kurtulmak isteyenler özellikle tercih etmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*