Blockman GO Nedir?

blockman go ne demek, blockman go nasıl bir oyun, blockman go nasıl oynanır

Blockman GO isimli oyun temelinde Minecraft sistemine dayalıdır. Kendi web sitelerinden veya sahip olduğunuz bilgisayar, mobil cihaza direkt olarak oynamaya başlayabiliyorsunuz. Oyuna girdikten sonra kendi arkadaşlarınızla veya herhangi bir oyuncu ile sohbet edebilir oyunlar oynayabilirsiniz. Basit ve pratik bir ara yüzü sayesinde istediğiniz oyuna kolayca erişebilmektesiniz. Kendinize özel bir şekilde tasarlanmış olan kostüm ve dekorasyonlardan satın alarak oyun içerisinde karakterinizi daha havalı bir şekle getirebilirsiniz. Diğer bir bahsedeceğimiz özelliği ise oyunun kendisine özel para biriminin olmasıdır. Resmî web sitelerinden kendi oyun hesabınıza para yatırarak dilediğiniz paketlerden satın alabilirsiniz.blockman go ne demek, blockman go nasıl bir oyun, blockman go nasıl oynanır

Blockman GO Ücretli midir?

Oyunumuz tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Sadece oyunda ücretli diyebileceğimiz bazı kozmetikler vardır. Bu kozmetikler oyun içerisinde görünüşünüzü değiştirir. Diğer oyunculara farklı görünerek daha yüksek bir statüye sahip olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Üstelik ek paket özelliklerinden de yararlanarak fazladan özellik edinirsiniz.

Blockman GO’da Hangi Oyun Modları Vardır?

Oyun içerisinde en çok yer alan ve sürekli aktif olarak oynanmakta olan oyunların çoğu şöyle sıralanmaktadır; Bed Wars, Antrenörler Ligi, Sky Block, Anime Fight Simulatör, Build and Shoot, Egg Wars, Hero Tycoon, Jail Break, Lucky Block, Realm City ve Build Battle vb. oyunların neredeyse sınırsız sayıda diyebileceğimiz kadarını içerisinde taşımaktadır.

Blockman GO Hangi Platformlardan Oynanmaktadır?

Blockman Go, dört adet platform üzerinden direkt olarak ücretsiz indirme hizmeti sağlamaktadır. Bunlar; Kişisel bilgisayarınıza uygulama olarak indirmek, İnternet tarayıcınız üzerinden oynamak ve İOS – Android mobil cihazlar için uygulama mağazalarından indirmektir.

Blockman GO Nasıl İndirilir?

Oyunu direkt olarak resmî web sitelerinden veya uygulama mağazalarından ‘’Blockman GO’’ şeklinde aratarak ücretsiz bir biçimde erişim sağlayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*