Bakırköy Karın Germe Estetiği Muayenesi

karın germe estetiği, karın germe estetiği yaptırma, karın germe ameliyatı

Kilo vermenin ve karın bölgesini şekillendirmenin en etkili yollarından biri olan karın germe estetiği için uzman doktorların muayenesinde dikkat ettikleri bazı hususlar vardır. Ülkemizde özellikle bayanların hem yaptıkları doğumlar sonrası veremedikleri kilolar hem de hareketsizlik nedeniyle oluşan bölgesel yağlanmalar karın germe estetiği ile ortadan kaldırılabilir. Bu noktada uzman doktorların Bakırköy karın germe estetiği muayenesinde dikkat ettikleri en önemli unsurlar; hastanın yağlanma oranı, cilt sarkmasının derecesi, doğum sonrası geçen süre ve başka ameliyatlar geçirilip geçirilmediğidir.karın germe estetiği, karın germe estetiği yaptırma, karın germe ameliyatı

Belirleyici Unsurlar

Karın germe estetiğine karar verilmesi için atılması gereken adımların ilki kişi eğer sigara kullanıyorsa buna ara vermesidir. Ameliyat öncesinde 3 hafta ve ameliyat sonrasında 3 hafta boyunca kişinin sigara içmesi iyileşme sürecini oldukça zorlaştırmaktadır. Bunların yanı sıra kanı sulandıran hap kullanan kişilerin de bu ilaçları en az 2 hafta önce kesmesi gerekmektedir.

İyileşme süreci

Karın germe estetiğinin işlem boyutuna göre iyileşme süreci değişiklik gösterebilmektedir. Genel anlamda ilk 1 ay çok dikkat etmesi gereken hastanın korse kullanımı ile ameliyat sonrasında birkaç hafta içinde normal hayatına dönmesi mümkündür. Bölgesel yağlanmaları, karın bölgesinde kilo alıp verme sonucu oluşan çatlakları ya da diğer şekil bozukluklarını ortadan kaldırmak adına tercih edilebilecek karın germe estetiğinde Bakırköy karın germe estetiği muayenesi sonucu uzman doktorların görüşü ile kişinin 6 ay gibi bir süre içerisinde harika bir görünüme kavuşması mümkündür.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*