BABY SHOWER SÜSLEMESİ NASIL OLMALI?

Doğum öncesi annenin yanında olunduğunu hissetmesi için düzenlenen baby shower partilerinde görkemli bir hava oluşturulmak için çaba harcanır. Anne adayının yakın arkadaşları tarafından düzenlenen organizasyonun kusursuz olması için genel olarak bayanlar bu işleri üstlenen firmalarla anlaşarak profesyonel ellerin sihirli dokunuşlarından yararlanırlar. Baby shower süsleme aşaması ortamın canlılığını yansıtması açısından çok önemlidir.  Anne adayının ruhunu renklendirecek bir ortam oluşturulmalıdır.baby shower süslemesi, baby shower partisi süslemesi, baby shower partisi için süs seçimi

Baby shower partisinde yapılması gereken, yani genel olarak bir çok partide yapılan bir kaç şey vardır.  Patinin verileceği ortamın süslenmesi, davetlilere ikramda bulunulması, anne adayını rahatlatacak sohbetler edilmesi ve bebeğinin ihtiyaçları doğrultusunda alınan hediyelerin verilmesi gibi. Kadınlar ihtişamı severler, böyle günlerde ise bilhassa buna daha çok önem verirler. Bu bakımdan partiyi düzenleyenler sevimli ve güzel bir hava oluşturabilirlerse anne adayı ve davetliler çok hoş bir gün geçirmiş olur. Baby shower süsleme için satılan bir çok ürün vardır. Tavana ve duvara asılabilecek bir çok süslemeyi tamamlamanızda size yardımcı olacaktır. Balonlar ve üzerinde bebeğin heyecanla beklendiğine dair sevgi sözcükleri yazan afişler de asılabilir. Tabi anne de unutulmamalıdır.  Anne adayı için iltifat eden ve mutlu hissettirecek hitaplar bulunduran bir vücut bandı oluşturulabilir. Böylece anne adayı kendini özel hisseder. Renk renk asma süsler davetlileri de bu güzel günde iyi hissettirecektir. Parti organizasyonunu anne adayını yormamak ve sürpriz olması açısından yakın arkadaşlar düzenleyeceği için onlara büyük bir görev düşmektedir.

Parti organizasyonunu düzenlerken yeterince vakit ayırmayacağınızı ve ortamı istediğiniz kadar güzel düzenleyemeyeceğinizi düşünüyorsanız muhakkak bir organizasyon şirketiyle iletişime geçmelisiniz. Çünkü baby shower süsleme parti için çok önemli bir yere sahip ve anneyi mutlu edebilmek için masraflardan kaçınmamanız gerek.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*