Ameliyatsız Göğüs Büyütme Estetiği Fiyatları

ameliyatsız göğüs büyütme, göğüs büyütme estetiği, ameliyatsız göğüs büyütme estetiği

Son yıllarda birçok kadın için oldukça normalleşen ve yaygınlaşan göğüs büyütme estetikleri kadınların artık kendilerini daha çok beğenmesi ve daha kadınsı görünmesi için oldukça büyük bir fırsat olmuştur. Küçük göğüslere sahip olan birçok kadın göğüslerinin küçük olmasından yıllarca şikayet etmiş ve hiçbir kıyafeti kendisine yakıştıramamaktadır. Bu nedenle artık gelişen teknoloji ile birlikte birçok kişinin de oldukça iyi bildiği silikon ile yapılan göğüs büyütme estetiği ameliyatları yapılmaktadır. Bunun yanı sıra yine son yıllarda ortaya çıkan yağ enjeksiyonu yardımı ile gerçekleşen göğüs büyütme ameliyatları da birçok kadın tarafından denenmektedir. Fakat önemli bir nokta unutulmaktadır ki birçok kadın ameliyattan korktuğu ve çekindiği için göğüs büyütme estetiği gerçekleştirememektedir.ameliyatsız göğüs büyütme, göğüs büyütme estetiği, ameliyatsız göğüs büyütme estetiği

Artık tüm kadınlar göğüs büyütme estetiği yaptırabilecek

Gelişen teknoloji ile birlikte geliştirilen ameliyatsız göğüs büyütme estetiği birçok kadın için mucizevi olmuştur. Göğüs büyütme estetiği sırasında anestezi almaktan, ameliyat sonrasındaki yan etkilerden ve iyileşme periyotlarından birçok kadın oldukça çekinmekte ve korkmaktadır. Ancak artık ameliyatsız göğüs büyütme estetiği fiyatlarının oldukça uygun olması ile de birlikte her kadın istediği göğüs boyutlarına, şekillerine sahip olabilecektir. Aynı zamanda sadece büyütme işlemi olmayıp hafif bir şekilde göğüs sarkmasına sahip olan kadınlar için de bu operasyon yapılabilmektedir. Göğüs altına enjekte edilen dolgu maddesi ile gerçekleşen ameliyatsız göğüs büyütme işlemi sonrasında etkisini de hemen görebileceksiniz.

Göğüs büyütme nasıl gerçekleşir?

Ameliyat olmaktan çekinen birçok kadının yaptırmış olduğu ameliyatsız göğüs büyütme estetiği fiyatları oldukça uygun olmakla birlikte 30 ile 60 dakika arasında süren bir işlemdir. Göğüslere uygulanan lokal anestezi sonrasında oldukça küçük bir iğne yardımı ile göğüslerinizin altına Aqua filling adı verilen dolgu maddesinin enjekte edilmesi ile gerçekleşmektedir. Aqua filling adı verilen bu madde ise tıpkı serum fizyolojik gibi bir etkiye sahip olup bulunmuş olduğu yumuşak dokularda uzun bir süre hacim artışına sebep olur ve kadınlarda göğüs büyütme işleminin yanı sıra kalça şekillendirmek ve büyütmek için de kullanılmaktadır. 5 ile 8 yıl arasında bir kalıcılığa sahip olan bu işlemi tüm kadınlar kolayca yaptırabilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*