Aker ve Müslime Şal

aker şal, müslime şal

Biliyorsunuz özellikle son dönemde rahat kullanımıyla şallar tesettürlü hanımların ilk tercihi olma yolunda ilerliyor.Bizde şal dünyasına yeni bir soluk, yeni bir imaj getiren Muslima Wear Şal Modelleri bu yazımızda incelemek istedik. Evet yeni bir soluk yeni bir imaj dedik çünkü Muslima Wear markasının şallarını incelediğinizde siz de göreceksiniz ki klasik şalların dışına çıkmayı başarmışlar.aker şal, müslime şal

Bildiğimiz püsküllerin dışında şallarda sayı olarak daha az ama daha büyük püskül detayı kullanılmış. Şallardaki kaliteli dokuma özelliğini hissediyor ve şalların tok duruşuna hayran kalıyorsunuz.

Renk seçeneği oldukça fazla: Vizon, bebek mavisi, gül kurusu, haki, sarı, siyah, pudra, zümrüt, Osmanlı kırmızısı öne çıkan renkler arasında. Siz de bu yaz sezonunda Muslima Wear şallardan kendinize yakışan rengi mutlaka bulup rahatlıkla kullanabilirsiniz.Rahat kullanımı ve sadeliğiyle tercih edilen Aker İpek Şallar bu yazımızda konumuz. 2015 Yeni Sezon Aker İpek şal Modelleri konusunda yaptığımız araştırmada en güzel modelleri inceleyip sizlere sunmaya çalıştık

Daha çok genç kardeşlerimizin tercih ettiği ipek şallar bu sezonda göz dolduruyor. Aker ipek şallar , ipeğin kalitesini ve sadeliğin yansımasını hissediyoruz. Genel olarak şık ve sade görünüm sunan yen sezon modellerinde kaliteli ipek kullanılmış durumda.

Özellikle günlük kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak tercih edilebilir bu şallarda Aker geniş renk seçeneği sunuyor. Ayrıca çift taraflı kullanıma uygun şalları da seçerek kullanım alanını genişletebilirsiniz. Aker İpek Şal Fiyatları incelendiğinde eşarp modellerine bakıldığında çok daha uygun olduğu görülüyor ve tercih sebebi olabiliyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*