2019 saç ekimi fiyatları ne kadar?

saç ekim fiyatları, saç ekim fiyatları neden değişir, saç ekim fiyatları ne kadar

Yıllardır genel olarak erkeklerde görülen kellik problemleri, her yıl olduğu gibi yine bu yılda karşılaşılan sorunlar arasında yer alıyor. Fakat artık günümüz teknolojisi ile birlikte oldukça uygun fiyatlara, saç ekim hizmetlerinden yararlanabilmek mümkündür. 8000 kök hücreye kadar oldukça uygun fiyatlar, 2019 saç ekimi fiyatları arasında yer alırken, yapılan işlemler ve uygulamalar şu şekilde oluyor.saç ekim fiyatları, saç ekim fiyatları neden değişir, saç ekim fiyatları ne kadar

Saç ekimi nasıl yapılır?

Saç ekimi, saç ekim merkezleri ve uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Sağlıklı ve şartlara uygun olarak tamamlanabilmesi için, bazı testler ve değerlendirmeler yapmak üzere dermatoloji uzmanlarının da çalışması gerektiği merkezlerde, uygulamanın yapıldığı mekânın dezenfekte edilmesi ve sağlık şartlarına uygun hale getirilmesi gerekmektedir.

Bu bahsedilen müdahale, cerrahi müdahale kapsamında yer almasından dolayı, cerrah unvanı alan doktorlar tarafından yapılması uygun görülmüştür. Kendini saç ekim uzmanı olarak tanımlayan, özel kuruluşlarda bu hizmetleri sunan kişilere itimat etmemeli ve doktorların alanında uzman olması tercih edilmelidir.

Saç ekim teknikleri

Genel olarak, 2019 saç ekimi fiyatları kapsamında uygulanan saç ekim uygulamaları 2 teknik olarak belirtiliyor. Bunlar ise şöyledir.

  • Foliküler unit transpanlantion
  • Foliküler unit extractation

Her iki teknikte asıl amaç, doğal görünüm ve kalıcı bir yöntemdir. Bunlar ile birlikte, daha fazla saç kökünü daha az seans ile birlikte kişiye kazandırabilmektir. Bunun için de profesyonel hizmet almak gerekirken, lokal anestezi uygulanarak kullanıcıya rahatlık sağlanmaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*