2017 YAZ MODASI NASIL OLACAK?

2017 yaz modası, yaz modası nasıl olacak, 2017 yılında yaz modası

Baharın kendini gösterdiği bu günlerde yaza merhaba dememize sayılı günler kaldı. Özellikler kadınlar yaz aylarında hangi renkleri giymeleri gerektiğini, hangi kombinler ile dışarı çıkacaklarını çok merak ediyorlar. 2017 yaz kadın modası olarak bizleri neler bekliyor biraz inceleyelim.2017 yaz modası, yaz modası nasıl olacak, 2017 yılında yaz modası

Pijama elbiseler bu yıl moda olacak

Gecelik gibi görünen elbiseler bu yıl moda olacak. V yakalı elbiseler, dantelli kıyafetler, beyaz ya da siyah satenler bu yazın ilgi gören parçalarından olacak. Hem rahat hem de çekici olan pijama elbiseleri dolabınızda bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

Boxy ceketler kısa pantolonlarla kombin edilecek

Yaz aylarının akşam esintilerinde üzerime ne alsam diye düşünmeyeceksiniz. Çünkü boxy ceketler bu yılın da vazgeçilmezi olacak. Kısa paçalı bol pantolonlar ile boxy ceketleri kombin yapmak havanıza ayrı bir hava katacaktır.

Omuzlarınız bu yıl açık olacak

Bu yaz göğüs üzerini kapsayan omuzları tamamen açık bluz, elbise ya da gömlekler moda olacak. Omuz detayı olan bu bluzler dantel ya da fır fırlar ile süslenecek.

Bu yıl tepeden tırnağa keten olacağız

Keten hem şık hem de yaz aylarında ifil ifil bir görüntü sergilenmektedir. Keten kıyafetleri bu yıl açık tonlarda giyeceğiz. Açık gri, açık kahve, fildişi gibi açık ama iddialı renkler keten kumaşlar ile şıklığa şık katılacak. 2017 yaz mevsiminde yukarıda saymış olduğumuz ek olarak şeffaf elbiseler, eskitme yıpranmış kumaşlardan elbiseler, uzun kollu ince kıyafetler, delikli siyah kıyafetler moda olacaktır. Ayrıca bu yıl yani 2017 yaz aylarında 70 ve 80` lerden fırlamış gibi sokaklarda bu yıllarda moda olan kıyafetleri göreceğiz. Modada eskiye dönüş bu yılda moda oluyor. Eski zamanlarda moda olan renkler, kumaşlar ve kıyafetlerdeki diğer detaylar yeniden  moda olacak. Kadınların unutmamaları gereken çok önemli bir şey vardır ki o da kendi bedenlerini çok iyi tanımalarıdır. Kendi bedeninizi tanıdığınızda moda her ne olursa olsun siz kendinize yakışanı bilir ve ona göre giyinirsiniz. Moda her ne olursa olsun kişinin kendi kilosuna boyuna yani fiziğine göre giyinmesi ve kendine yakışan renkleri kullanması her zaman modadan bir adım ilerdedir. Unutmayın kadının modası, kendine yakışanı giymesidir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*